Jak walczyć z problemem śmiecenia?

Jeśli zarządzasz obszarem użyteczności publicznej, zapewne pragniesz utrzymać go w maksymalnym porządku i czystości. Jak walczyć z problemem śmiecenia? Zakazy to nie wszystko. Dowiedz się więcej na temat przemyślanych inwestycji w elementy małej architektury.

czytaj całość »
Atrakcyjna zieleń ozdobą przestrzeni publicznej

Zieleń w przestrzeni miejskiej to nie tylko nobliwe, zabytkowe aleje drzew czy osiedlowe parki. Bardzo dużą rolę w budowaniu przyrodniczego oblicza zarówno małych miejscowości, jak i największych metropolii odgrywają kwietniki. Dowiedz się więcej na temat roślin, które ozdabiają ulice, a także donic, w których mogą być sadzone.

czytaj całość »
Tablice informacyjne – kryteria wyboru

Zarządzasz terenem użytku publicznego? A może Twoja firma posiada spore tereny, z których korzystają klienci? W obu przypadkach sprawdź ofertę naszego sklepu obejmującą nowoczesne i trwałe tablice informacyjne. Dowiedz się, co jest istotne przy ich wybieraniu, a przede wszystkim jakie korzyści wiążą się z ich zakupem.

czytaj całość »
Sprzątanie po psie - architektura parkowa

W ostatnich latach zrealizowano wiele inwestycji, które przywróciły świetność parkom lub stworzyły całkiem nowe, zielone przestrzenie wypoczynkowe. Problem w tym, że na wielu trawnikach straszą nieczystości po psach. Jeżeli marzymy o tym, żeby Polacy masowo korzystali z publicznych terenów zielonych, powinniśmy zrobić jak najwięcej dla rozwiązania tej kłopotliwej sytuacji. Może w tym pomóc odpowiednio dobrana mała architektura.

czytaj całość »
Stoły parkingowe i nie tylko – funkcjonalne ponad wszystko

Im więcej przemyślanych elementów małej architektury, tym przyjaźniejsze dla użytkowników stają się parki, skwery, ogrody czy ulice. Dlatego nie należy ograniczać się wyłącznie do zakupu ławek. Dowiedz się więcej na temat stołów, które niekiedy wręcz zaskakują swoją wielofunkcyjnością i estetyką.

czytaj całość »
Grillowanie w ogródku lub parku

Gdy tylko temperatura zachęca do wyjścia na świeże powietrze, na wielu polskich osiedlach roznosi się charakterystyczna woń podpałki do grilla, a także aromatycznych mięs, które właśnie trafiły na ruszt. Pora omówić szerzej rozwiązania, które pozwalają grillować w ogródku lub parku, zachwycając solidnością, stabilnością oraz niezawodnością.

czytaj całość »
Drzewa nie tylko w lesie

Rola drzew w miejskim ekosystemie wydaje się nie do przecenienia. Można długo wymieniać walory sadzenia i pielęgnowania roślinności zarówno w centrach, jak i na peryferiach miast, jednak najważniejsze, by do wszelkich „zielonych” inwestycji podchodzić z głową. Co ma z tym wspólnego mała architektura? Odpowiedź w poniższym artykule.

czytaj całość »
Czysto, schludnie, nie zawsze i nie wszędzie

Zakazy, nakazy, kampanie społeczne, wychowanie - co można zrobić, aby Polacy przestali śmiecić albo śmiecili nieco mniej? Jednym z aspektów, o które należy zadbać, jest szeroki dostęp do odpowiedniej infrastruktury publicznej. Zdecydowanie warto zainwestować w śmietniki i kosze.

czytaj całość »
Dobry czas dla rowerów

Choć pod tym względem daleko nam do takich nacji jak Holendrzy, Niemcy, Szwedzi czy Duńczycy, często wsiadamy na rower, nie tylko w celach rekreacyjnych. Polacy coraz chętniej używają jednośladów napędzanych siłą mięśni, na przykład dojeżdżając nimi do pracy czy na zakupy. Aby rower stanowił wartościowy środek komunikacji, niezbędna jest odpowiednia infrastruktura publiczna – w tym specjalne stojaki rozlokowane.

czytaj całość »
Budowa, zastosowanie i zalety leżaków parkowych

Spacerując po polskich parkach czy skwerach, z pewnością zauważa się postęp w kwestii wyposażania alejek czy stref wypoczynkowych. Dziś poza klasycznymi ławkami na świeżym powietrzu stawia się między innymi grille, specjalne stoły rekreacyjne czy małą architekturę, która zwiększa komfort użytkowników oraz estetykę przestrzeni. Ciekawym, coraz popularniejszym trendem stały się leżaki parkowe. Co warto o nich wiedzieć?

czytaj całość »
Historia ławek parkowych

Historia ławek parkowych sięga starożytności, chcesz dowiedzieć się jak przez te wszystkie lata zmieniał się ten niezbędny element architektury miejskiej? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem!

czytaj całość »
Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowe "OLIMP"
Honorata Majkusiak
mobile: 506506421
sklep@architekturaparkowa.pl
mobile: 506506427
biuro@architekturaparkowa.pl
fax (52) 379 94 50
ul. Garbarska 6/3
64-200 Wolsztyn
Województwo: Wielkopolskie

Promocje
Popielnica naścienna
Popielnica naścienna
125,46 zł 98,40 zł 102,00 zł 80,00 zł
SZT
Gum killer
Gum killer
125,46 zł 98,40 zł 102,00 zł 80,00 zł
SZT
Ławka parkowa ROMA (beton architektoniczny)
Ławka parkowa ROMA (beton architektoniczny)
884,37 zł 799,00 zł 719,00 zł 649,59 zł
Ławka parkowa ROMA bez oparcia (beton architektoniczny)
Ławka parkowa ROMA bez oparcia (beton architektoniczny)
739,00 zł 679,00 zł 600,81 zł 552,03 zł
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl