Stoły parkingowe i nie tylko – funkcjonalne ponad wszystko

Stoły parkingowe i nie tylko – funkcjonalne ponad wszystko


Długa wycieczka rowerowa, przerwa w podróży samochodem, chwile spędzane w gronie bliskich na świeżym powietrzu – nie brakuje sytuacji, w których oprócz ławki w parku przydałby się także stół. Taki, na którym można rozłożyć mapę, drugie śniadanie lub karty do gry.


Asortyment naszego sklepu internetowego obrazuje, jak różnorodne wykonanie i przeznaczenie mogą mieć zewnętrzne stoły. Ich specjalne blaty pozwalają na przykład grać w szachy czy ping-ponga. Istnieją także zewnętrzne stoły do gry w piłkarzyki czy parkingowe warianty ze standardowymi, prostymi blatami.


Większość ławek powstaje z połączenia elementów betonowych, metalowych i drewnianych. Pozwala to na spersonalizowanie wielu produktów pod kątem kolorystyki. Grube, drewniane listwy, elementy metalowe pokryte farbą antykorozyjną czy podstawy z solidnego betonu gwarantują niezbędną trwałość. Tego typu stoły muszą być odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych (warunków atmosferycznych), a także ewentualnych zniszczeń mechanicznych.


Inspiracje do wykorzystania stołów – z pożytkiem dla wszystkich


Ogródki restauracyjne, parki miejskie, tereny zielone przy akademikach, leśne polany, parkingi – istnieje wiele miejsc, w których stoły rekreacyjne wydają się wręcz modelowym wyposażeniem.


Ich podstawową rolą jest zagwarantowanie warunków do efektywnego wypoczynku. Gdy przy jednym stole można zarówno zjeść posiłek, jak i zagrać w szachy, trudno wskazać jakiekolwiek ograniczenia. Mała architektura zdecydowanie zachęca do korzystania z danej przestrzeni, przyciągając młodzież, seniorów i aktywnych ludzi w każdym wieku.


Atutem jest również atrakcyjny wygląd stołów – ich blaty mogą być kwadratowe, prostokątne, a nawet ośmiokątne. Niektóre są wyposażone we wbudowane ławki, do innych należy dokupić osobne elementy.


Aby móc powiedzieć o zielonej przestrzeni na świeżym powietrzu, że jest kompletnie zaaranżowana, potrzeba znacznie więcej elementów. Tak się składa, że niezbędny asortyment znajdziesz właśnie w naszym sklepie internetowym. Stoły rekreacyjno-parkowe i ławki warto uzupełnić o takie produkty jak grille zewnętrzne, słupki parkingowe, stojaki rowerowe, donice,śmietniki czy tablice informacyjne. Wszystko po to, aby w danym miejscu chciało się wypoczywać i spędzać wolny czas.


Co brać pod uwagę przy zamówieniu


Zamawiając stoły parkowo-rekreacyjne, należy kierować się takimi parametrami jak:

  • wymiary,
  • materiały wykonania,
  • możliwości personalizacji,
  • waga,
  • koszt.


Jeżeli pragnie się zaaranżować przestrzeń w zaskakujący sposób, trzeba przełamywać schematy. Stoły rekreacyjne gwarantujące możliwość gry w szachy czy tenisa wciąż nie są standardowym wyposażeniem parków. Czy pora to zmienić? Twoja decyzja może być decydująca!

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowe "OLIMP"
Honorata Majkusiak
mobile: 506506421
sklep@architekturaparkowa.pl
mobile: 506506427
biuro@architekturaparkowa.pl
fax (52) 379 94 50
ul. Garbarska 6/3
64-200 Wolsztyn
Województwo: Wielkopolskie

Promocje
Ławka parkowa ROMA (beton architektoniczny)
Ławka parkowa ROMA (beton architektoniczny)
884,37 zł 798,27 zł 719,00 zł 649,00 zł
ŁAWKA PARKOWA STALOWA NR 2 (ławki stalowe)
ŁAWKA PARKOWA STALOWA NR 2 (ławki stalowe)
359,16 zł 318,57 zł 292,00 zł 259,00 zł
ŁAWKA PARKOWA STALOWA NR 3 (ławki stalowe)
ŁAWKA PARKOWA STALOWA NR 3 (ławki stalowe)
470,00 zł 404,67 zł 382,11 zł 329,00 zł
Ławka parkowa ROMA bez oparcia (beton architektoniczny)
Ławka parkowa ROMA bez oparcia (beton architektoniczny)
739,00 zł 678,96 zł 600,81 zł 552,00 zł
KOSZ PARKOWY NA ŚMIECI WILNO (kosze miejskie)
KOSZ PARKOWY NA ŚMIECI WILNO (kosze miejskie)
458,79 zł 399,75 zł 373,00 zł 325,00 zł
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl