Stoły parkingowe i nie tylko – funkcjonalne ponad wszystko

Stoły parkingowe i nie tylko – funkcjonalne ponad wszystko


Długa wycieczka rowerowa, przerwa w podróży samochodem, chwile spędzane w gronie bliskich na świeżym powietrzu – nie brakuje sytuacji, w których oprócz ławki w parku przydałby się także stół. Taki, na którym można rozłożyć mapę, drugie śniadanie lub karty do gry.


Asortyment naszego sklepu internetowego obrazuje, jak różnorodne wykonanie i przeznaczenie mogą mieć zewnętrzne stoły. Ich specjalne blaty pozwalają na przykład grać w szachy czy ping-ponga. Istnieją także zewnętrzne stoły do gry w piłkarzyki czy parkingowe warianty ze standardowymi, prostymi blatami.


Większość ławek powstaje z połączenia elementów betonowych, metalowych i drewnianych. Pozwala to na spersonalizowanie wielu produktów pod kątem kolorystyki. Grube, drewniane listwy, elementy metalowe pokryte farbą antykorozyjną czy podstawy z solidnego betonu gwarantują niezbędną trwałość. Tego typu stoły muszą być odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych (warunków atmosferycznych), a także ewentualnych zniszczeń mechanicznych.


Inspiracje do wykorzystania stołów – z pożytkiem dla wszystkich


Ogródki restauracyjne, parki miejskie, tereny zielone przy akademikach, leśne polany, parkingi – istnieje wiele miejsc, w których stoły rekreacyjne wydają się wręcz modelowym wyposażeniem.


Ich podstawową rolą jest zagwarantowanie warunków do efektywnego wypoczynku. Gdy przy jednym stole można zarówno zjeść posiłek, jak i zagrać w szachy, trudno wskazać jakiekolwiek ograniczenia. Mała architektura zdecydowanie zachęca do korzystania z danej przestrzeni, przyciągając młodzież, seniorów i aktywnych ludzi w każdym wieku.


Atutem jest również atrakcyjny wygląd stołów – ich blaty mogą być kwadratowe, prostokątne, a nawet ośmiokątne. Niektóre są wyposażone we wbudowane ławki, do innych należy dokupić osobne elementy.


Aby móc powiedzieć o zielonej przestrzeni na świeżym powietrzu, że jest kompletnie zaaranżowana, potrzeba znacznie więcej elementów. Tak się składa, że niezbędny asortyment znajdziesz właśnie w naszym sklepie internetowym. Stoły rekreacyjno-parkowe i ławki warto uzupełnić o takie produkty jak grille zewnętrzne, słupki parkingowe, stojaki rowerowe, donice,śmietniki czy tablice informacyjne. Wszystko po to, aby w danym miejscu chciało się wypoczywać i spędzać wolny czas.


Co brać pod uwagę przy zamówieniu


Zamawiając stoły parkowo-rekreacyjne, należy kierować się takimi parametrami jak:

  • wymiary,
  • materiały wykonania,
  • możliwości personalizacji,
  • waga,
  • koszt.


Jeżeli pragnie się zaaranżować przestrzeń w zaskakujący sposób, trzeba przełamywać schematy. Stoły rekreacyjne gwarantujące możliwość gry w szachy czy tenisa wciąż nie są standardowym wyposażeniem parków. Czy pora to zmienić? Twoja decyzja może być decydująca!

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowe "OLIMP"
Honorata Majkusiak
mobile: 506506421
sklep@architekturaparkowa.pl
biuro@architekturaparkowa.pl
ul. Garbarska 6/3
64-200 Wolsztyn
Województwo: Wielkopolskie

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl