Grillowanie w ogródku lub parku

Grillowanie dla pasjonatów


Grille jednorazowe, gazowe czy elektryczne są rozwiązaniem, na które zawsze istnieje popyt, ale nie da się ukryć, że prawdziwą esencją grillowania jest korzystanie z trwałych, tradycyjnych rozwiązań. Obok metalowych, mobilnych grillów bardzo dużą popularnością cieszą się warianty wykonane z betonu.
Ciężar sięgający kilkuset kilogramów oraz relatywnie spore gabaryty gwarantują stabilność, która jest istotna także ze względów bezpieczeństwa. Specjalne, betonowe konstrukcje są wyposażone w ruszty ze stali nierdzewnej, funkcjonalne półki czy estetyczne i praktyczne kominy.
Wielkość rusztu pozwala na przygotowywanie produktów spożywczych dla licznego grona gości czy przyjaciół. Nie trzeba przy tym tracić czasu na rozkładanie mobilnego grilla, jego ustawianie i czyszczenie po każdym użyciu. Grill zawsze stoi w tym samym miejscu, praktycznie przez cały rok będąc przystosowanym do wykorzystania.

 

Estetycznie, z pomysłem, funkcjonalnie


Niektóre betonowe grille mają nietypową konstrukcję, która idealnie pasuje do niestandardowych, designerskich ogrodów. Inne zaś przykuwają wzrok klasyczną, ponadczasową budową i estetycznymi dodatkami, jak drewniany daszek czy pomalowane elementy. Wiele osób zastanawia się także nad inwestowaniem w wędzarnię.
Dostępne w sklepie internetowym architekturaparkowa.pl grille stanowią ciekawy wybór zarówno dla posiadaczy estetycznych ogrodów, jak i osób odpowiedzialnych za organizację przestrzeni publicznych. Ogrody w restauracjach, ośrodki wypoczynkowe czy miejskie parki otwierają długą listę miejsc, w których również można postawić betonową konstrukcję.
Dobrym przykładem są tereny zielone, za które odpowiadają władze samorządowe. W Polsce można spotkać publiczne, dostępne dla każdego, zielone strefy wypoczynkowe, gdzie obok ławek i stołów instaluje się na stałe także grille.
Aby rodzina lub grupa przyjaciół mogła z nich skorzystać, musi mieć przy sobie węgiel lub brykiet, podpałkę i jedzenie na ruszt. To bardzo duża atrakcja w każdym parku, szczególnie doceniana w sezonie wiosenno-letnim, kiedy wiele osób, głównie nieposiadających własnego ogródka, pragnie odpocząć na świeżym powietrzu.

 

Coś więcej niż zwykłe spotkanie


W grillowaniu należy dopatrywać się czegoś więcej niż jednej z metod przyrządzania jedzenia. Spotkanie przy ruszcie stanowi zwykle okazję do wypoczynku oraz integracji. Przy okazji można wymienić się kulinarnymi inspiracjami, a powolnemu opiekaniu mięs czy warzyw towarzyszą anegdoty, rozmowy i wszelkie formy spędzania wolnego czasu, które pasują do słonecznej aury.
Inwestując w zewnętrzne grille wykonane z trwałego betonu, warto zwrócić uwagę na takie kwestie jak wymiary, kształty, możliwości personalizacji czy stosunek jakości do ceny. To bardzo ważny element architektury ogrodowej i parkowej, którego funkcjonalność doceni niemal każdy!

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowe "OLIMP"
Honorata Majkusiak
mobile: 506506421
sklep@architekturaparkowa.pl
mobile: 506506427
biuro@architekturaparkowa.pl
fax (52) 379 94 50
ul. Garbarska 6/3
64-200 Wolsztyn
Województwo: Wielkopolskie

Promocje
Ławka parkowa ROMA (beton architektoniczny)
Ławka parkowa ROMA (beton architektoniczny)
884,37 zł 798,27 zł 719,00 zł 649,00 zł
ŁAWKA PARKOWA STALOWA NR 2 (ławki stalowe)
ŁAWKA PARKOWA STALOWA NR 2 (ławki stalowe)
359,16 zł 318,57 zł 292,00 zł 259,00 zł
ŁAWKA PARKOWA STALOWA NR 3 (ławki stalowe)
ŁAWKA PARKOWA STALOWA NR 3 (ławki stalowe)
470,00 zł 404,67 zł 382,11 zł 329,00 zł
Ławka parkowa ROMA bez oparcia (beton architektoniczny)
Ławka parkowa ROMA bez oparcia (beton architektoniczny)
739,00 zł 678,96 zł 600,81 zł 552,00 zł
KOSZ PARKOWY NA ŚMIECI WILNO (kosze miejskie)
KOSZ PARKOWY NA ŚMIECI WILNO (kosze miejskie)
458,79 zł 399,75 zł 373,00 zł 325,00 zł
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl