Grille betonowe do ogrodu, parku i gastronomii

Betonowy grill – trwałość, styl i niezawodność


Już na pierwszy rzut oka wiadomo, że grille murowane i betonowe cechują się szczególnie dobrą trwałością. Ciężar sięgający kilkuset kilogramów sprawia, że choć nie są szczególnie mobilne, mogą przez cały rok stać w wybranym miejscu. Wiatr czy inne, niesprzyjające warunki atmosferyczne przestają być problemem.

Klienci naszego sklepu internetowego architekturaparkowa.pl są w stanie wydać nawet kilka tysięcy złotych, aby cieszyć się właściwościami solidnych, a przy tym bardzo estetycznych grillów. Do nich należy ostateczna decyzja odnośnie do kolorystyki czy kształtu produktu.

Z funkcjonalnego punktu widzenia warto pamiętać na przykład o doborze stalowego rożna z elektrycznym silniczkiem czy półkami, na których można przechowywać węgiel i akcesoria. Dzięki takim materiałom jak zbrojony beton czy kruszywo ceramiczne praktyczne walory tego typu grilla nie budzą większych wątpliwości. To po prostu sprzęt dla pasjonatów, smakoszy. Pojawia się jednak pytanie: jakie może być przeznaczenie betonowego grilla? Oto 5 przykładowych zastosowań.

 

 1. Ogród
  Jak sama nazwa wskazuje, grill ogrodowy może stać się jednym z elementów wyposażenia przestrzeni rekreacyjnej obok domu. Nawet nie posiadając sporych terenów, warto pomyśleć o swoistej „strefie grilla”, która umożliwia sprawne przyrządzenie ulubionych dań, zwłaszcza gdy zaprasza się dużą liczbę gości na jedną imprezę.

 2. Działka
  Dla wielu osób słowo „działka” uruchamia naturalne skojarzenie ze słowem „grill”. Rzeczywiście, od wiosny do lata to właśnie wypad na działkę zazwyczaj kończy się grillowaniem mięs, warzyw czy owoców morza. Nieruchomość o typowo rekreacyjnym charakterze nie generuje wysokich kosztów eksploatacyjnych, więc warto inwestować w atrakcyjne wyposażenie. Betonowy grill to rozwiązanie na lata.

 3. Nocleg
  Prowadzisz camping, pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne, a może po prostu wynajmujesz domki i pokoje nad morzem? Niezależnie od tego, gdzie prowadzisz swój biznes polegający na udostępnianiu noclegów w ciekawej lokalizacji, zadbaj o dobrze wyposażony ogród. Betonowy grill pozwala szybko i z przyjemnością przyrządzić ulubione dania. Pamiętaj, że w naszym sklepie zamówisz również stoły i ławki.

 4. Park
  Rolą włodarzy miast jest między innymi aktywizacja mieszkańców i promowanie odpoczynku na świeżym powietrzu. Inwestowanie w parki przyczynia się do wzrostu zainteresowania rekreacją właśnie na miejskich terenach zielonych. Pamiętaj nie tylko o ławkach, koszach na śmieci czy lampach – znajdź też dobre miejsce na betonowy grill, z którego może skorzystać dosłownie każdy.

 5. Gastronomia
  Prowadzisz lokal, w którym można zjeść poza salą? W takim razie wiosną, latem i jesienią możesz liczyć na duże zainteresowanie jedzeniem „pod parasolkami”. Skoro tak, poszerz swoje menu o dania z grilla! Polecamy rozważyć wybór profesjonalnych rozwiązań dla gastronomii. Jedno jest pewne: to element małej architektury, na myśl którego rośnie apetyt!
Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowe "OLIMP"
Honorata Majkusiak
mobile: 506506421
sklep@architekturaparkowa.pl
biuro@architekturaparkowa.pl
ul. Garbarska 6/3
64-200 Wolsztyn
Województwo: Wielkopolskie

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl