Co warto wiedzieć o sklepie ArchitekturaParkowa

Architektura Parkowa – firma i dane kontaktowe

Sklep ArchitekturaParkowa.pl jest prowadzony przez Przedsiębiorstwo Usługowe „OLIMP”. Możesz skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość e-mail na adres:

sklep@architekturaparkowa.pl lub biuro@architekturaparkowa.pl lub dzwoniąc pod numer 506506427.

Adres firmy

ul. Garbarska 6/3

64-200 Wolsztyn

Województwo wielkopolskie

 

Szeroki asortyment podstawą satysfakcji klientów

Wiemy, jak ważną rolę odgrywa kompleksowość usług. Nasi klienci bardzo często są zainteresowani zakupami obejmującymi wiele różnych elementów wyposażenia przestrzeni zewnętrznych, od ogrodów po parki. Właśnie dlatego w poszczególnych kategoriach sklepu architekturaparkowa.pl znajdziesz:

 • ławki parkowe – żeliwne, stalowe, betonowe,

 • kosze i śmietniki miejskie – metalowe, betonowe,

 • kosze i akcesoria na psie odchody,

 • kosze do segregacji śmieci,

 • grille betonowe,

 • popielnice,

 • kraty pod drzewa,

 • donice, kwietniki,

 • słupki parkingowe betonowe, metalowe,

 • stoły parkowo-rekreacyjne,

 • tablice informacyjne,

 • stojaki rowerowe,

 • beton architektoniczny.

Podsumowując, znajdziesz tu wszystko, co potrzebne do aranżacji leśnych i parkowych alejek i polan, miejskich skwerów, ogrodów restauracyjnych czy prywatnych i firmowych ogrodów. Począwszy od betonowych figurek, kończąc na grillach czy stojakach rowerowych.

 

Producenci

Jako specjalistyczny sklep przykładamy szczególną wagę do selekcji wysokojakościowych produktów o walorach praktycznych i estetycznych. W tym celu współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami.

Ważną cechą wielu dostępnych w naszym sklepie produktów jest to, że można je spersonalizować pod kątem konkretnego projektu, zlecając pomalowanie na dowolny kolor z palety RAL czy wykonując wykończenie za pomocą grysu albo kamienia rzecznego.

 

Promocje

W naszym sklepie internetowym możesz liczyć na korzystny stosunek jakości do ceny, a i tak wiele produktów obejmowanych jest atrakcyjnymi promocjami. Całkowita aranżacja przestrzeni zewnętrznej może pochłonąć kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. W tym kontekście wybór sklepu gwarantującego dobre ceny jest bardzo istotny.

 

Kompleksowe wsparcie

Aranżacja przestrzeni parkowych, ogrodowych czy rekreacyjnych stanowi dla nas nie tylko pracę, ale przede wszystkim pasję. Dlatego podchodzimy indywidualnie do potrzeb wszystkich klientów, pomagając w skompletowaniu zamówienia, które najlepiej odpowiada na aktualne zapotrzebowanie. Rozwiązujemy problemy i szukamy unikatowych sposobów na realizację zlecenia. Efekty mają być estetyczne i funkcjonalne, dlatego zawsze dajemy z siebie maksimum.

Na naszej stronie internetowej umieściliśmy regulamin opisujący między innymi zasady wysyłki i zamówień. Z kolei wiele inspirujących i praktycznych informacji znajdziesz na blogu, który właśnie przeglądasz. To już kolejny rok, kiedy regularnie publikujemy wpisy związane z przedmiotem naszej działalności.

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowe "OLIMP"
Honorata Majkusiak
mobile: 506506421
sklep@architekturaparkowa.pl
biuro@architekturaparkowa.pl
ul. Garbarska 6/3
64-200 Wolsztyn
Województwo: Wielkopolskie

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl