O firmie

Sklep internetowy Architekturaparkowa.pl powstał z myślą o ułatwieniu Państwu dostępu do bardzo szerokiej oferty artykułów ogrodowych jak i parkowych tzn. ławek parkowych, donic betonowych, słupków parkingowych, grilli ogrodowych,stojaków rowerowych i innych.

Zapewne każdy z Państwa spotkał się z sytuacją, gdy po wyborze odpowiednich dla siebie mebli w tradycyjnym sklepie musiał następnie czekać na ich dostawę 2-3 tygodnie.

W naszym sklepie będzie tak samo, jednak dzięki obniżeniu kosztów związanych z wynajmem powierzchni oraz obsługą klienta, te same produkty postaramy się zaoferować Państwu w bardziej atrakcyjnych cenach.

Chcielibyśmy, aby w niedługim czasie sklep internetowy Architekturaparkowa.pl stał się pierwszym miejscem w sieci, które odwiedza osoba planująca zakup oferowanych przez nas produktów. W tym celu dołożymy wszelkich starań do zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów oraz odpowiedniego poziomu obsługi klienta.

Zachęcamy Państwa do przesyłania opinii na temat działalności naszego sklepu, postaramy się wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski, poprawiając tym samym jakość świadczonych usług.
Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowe "OLIMP"
Honorata Majkusiak
mobile: 506506421
sklep@architekturaparkowa.pl
biuro@architekturaparkowa.pl
ul. Garbarska 6/3
64-200 Wolsztyn
Województwo: Wielkopolskie

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl