Odpowiednie oddzielenie terenów jest podstawowym aspektem życia miejskiego. Oferujemy bardzo wytrzymałe, słupki parkingowe metalowe, które pozwolą na odpowiednie odgrodzenie przestrzeni. Polecane przez nas blokady parkingowe możemy wyposażyć w specjalne uchwyty, które pozwolą na zamontowanie łańcuchów i połączenie kilku słupków.

Blokady wykonane są z trwałego metalu i zostały zabezpieczone przed działaniem ulewnych deszczy czy śniegu. Aby odpowiednio je zamontować, należy zabetonować w podłożu element kotwiący. Dzięki klasycznemu wyglądowi, świetnie sprawdzą się w każdym otoczeniu, spełniając swoją praktyczną funkcję.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Łańcuch fi 8mm Łańcuch fi 8mm
Producent: RK
Cena: 65,19 zł (netto: 53,00 zł )
MB
zobacz więcej
Słupek parkingowy BESKID Słupek parkingowy BESKID
Producent: RK
Cena: 189,42 zł (netto: 154,00 zł )
SZT
zobacz więcej
Słupek parkingowy BESKID z uchwytem na łańcuch Słupek parkingowy BESKID z uchwytem na łańcuch
Producent: RK
Cena: 199,26 zł (netto: 162,00 zł )
SZT
zobacz więcej
Słupek parkingowy DJ Słupek parkingowy DJ
Producent: RK
Cena: 205,41 zł (netto: 167,00 zł )
SZT
zobacz więcej

Aby odgrodzić daną przestrzeń (czy to miejsca na samochody, trawnik, czy też miejsce przy pomniku lub fontannie) nie trzeba zaopatrywać się w cały płot - wystarczą słupki parkingowe metalowe, połączone łańcuchami! Mimo niepozornej konstrukcji, pozwolą one na stworzenie stabilnego systemu, który będzie odporny na wszelkie nieprzyjazne warunki atmosferyczne. Dodatkowo, elegancka konstrukcja z łańcuchem pozwoli na bezproblemowe otwarcie danej przestrzeni, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Różne modele pozwolą na wybranie idealnego wariantu do danej przestrzeni!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl