Bardzo wytrzymałe, wykonane w klasycznym stylu, pojedyncze, jak i podwójne, z oparciami lub bez nich – w naszym sklepie internetowym znajdziesz rozmaite żeliwne ławki ogrodowe i parkowe. Wszystkie oferowane meble mogą być także zamontowane na placach zabaw, ponieważ spełniają potrzebne normy i wymagania.

Ławki parkowe żeliwne są odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak np. deszcz czy śnieg. Oferujemy możliwość wybrania koloru drewna – tek lub mahoń. Montaż do podłoża jest niezwykle prosty i odbywa się poprzez przytwierdzenie śrub do powierzchni.

Wybierz nasze trwałe i komfortowe modele ogrodowe, które dodadzą uroku każdemu miejscu.

Ławka parkowa Gdańska Bis (ławki miejskie) Ławka parkowa Gdańska Bis (ławki miejskie)
Producent: RK
Cena: 644,52 zł (netto: 524,00 zł )
zobacz więcej
ŁAWKA PARKOWA ŁÓDZKA (ławka miejska) ŁAWKA PARKOWA ŁÓDZKA (ławka miejska)
Producent: RK
Cena: 596,55 zł (netto: 485,00 zł )
zobacz więcej
ŁAWKA PARKOWA ŁÓDZKA BEZ OPARCIA (ławki miejskie) ŁAWKA PARKOWA ŁÓDZKA BEZ OPARCIA (ławki miejskie)
Producent: RK
Cena: 512,52 zł (netto: 416,68 zł )
zobacz więcej
ŁAWKA PARKOWA ŁÓDZKA PODWÓJNA (ławka miejska) ŁAWKA PARKOWA ŁÓDZKA PODWÓJNA (ławka miejska)
Producent: RK
Cena: 1 121,76 zł (netto: 912,00 zł )
zobacz więcej
ŁAWKA PARKOWA ŁÓDZKA PODWÓJNA Z PODŁOKIENIKIEM (ławka miejska) ŁAWKA PARKOWA ŁÓDZKA PODWÓJNA Z PODŁOKIENIKIEM (ławka miejska)
Producent: RK
Cena: 1 263,21 zł (netto: 1 027,00 zł )
zobacz więcej
ŁAWKA PARKOWA ŁÓDZKA Z PODŁOKIETNIKIEM (ławki miejskie) ŁAWKA PARKOWA ŁÓDZKA Z PODŁOKIETNIKIEM (ławki miejskie)
Producent: RK
Cena: 650,67 zł (netto: 529,00 zł )
zobacz więcej

Wiele osób uwielbia latem przesiadywać na świeżym powietrzu. Podczas ciepłych miesięcy chętniej wybieramy się na spacery, przejażdżki rowerowe czy też idziemy na przechadzkę z dziećmi do parku, po drodze zahaczając o wiele placów zabaw – tak, aby maluch mógł się pobawić do woli. Niejednokrotnie też, wybieramy zacienione miejsca przy fontannach, bulwarach czy placach miejskich po to, aby zjeść tam lody ze znajomymi czy w spokoju poczekać na komunikację miejską. Co pozwoli wszystkim miłośnikom ciepła na spokojny wypoczynek na zewnątrz? Nasze żeliwne ławki!

Żeliwne ławki parkowe

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć tak wygodnych i eleganckich produktów, jakimi są te siedziska. Dzięki ich solidnej budowie, możliwe będzie ustawienie ich na każdym podłożu - zarówno na bruku, trawniku czy asfalcie. Oczywiście, sprawdzą się również nad morzem - będą świetnym miejscem do odpoczynku, zarówno jeśli chodzi o mieszkańców, jak i turystów!

Parkowe żeliwne ławki zawdzięczają swoją solidność mocowaniom, dzięki którym można je bezproblemowo przykręcić do podłoża. Zostały wykonane z odpornych na różne warunki atmosferyczne tworzyw, co sprawia, że nie zniszczą się po dużej ulewie czy zasypaniu śniegiem i mrozie. Trwałe i bezpieczne siedziska z pewnością będą cieszyć przechodniów i spacerowiczów przez wiele lat!

Rodzaje ławek

O ile żeliwo we wszystkich naszych propozycjach wygląda tak samo, to proponujemy różne warianty, jeśli chodzi o drewniane elementy - mogą być one z drewna typu tek lub mahoniowego. Dzięki temu, będzie szansa na dobranie odpowiednich produktów do już posiadanych siedzisk w danym parku czy na placu.

Oczywiście kolor to nie jedyne kryterium, które odróżnia nasze propozycje. Nasza oferta to zarówno modele bez oparcia, jak i takie z oparciem oraz z podłokietnikami. Dodatkowo, możliwe jest zamówienie modeli podwójnych, które złączone są ze sobą oparciami - będą idealnymi rozwiązaniami na wszelkie place lub deptaki, gdzie przebywa dużo osób i gdzie mamy ładny widok w każdym kierunku.

Nasze wspaniałe żeliwne ławki parkowe to idealne siedziska dla każdej przestrzeni!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl