Zanieczyszczenia po zwierzętach są zmorą trawników osiedlowych i parków. Często to przez złą infrastrukturę, czyli brak koszy i pojemników na psie odchody w odpowiednich miejscach, skutkuje zanieczyszczonymi powierzchniami zielonymi.

Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom miejskim i polecamy z naszej oferty pojemniki na psie odchody. Dzięki koszom problem pozostawionych zanieczyszczeń zwierząt zostanie z pewnością zmniejszony. W ofercie znajdują się także specjalne woreczki do sprzątania. Torebki stworzone zostały z wytrzymałej, biodegradowalnej folii, zatem są ekologiczne. Torebki do sprzątania pasują do niemalże wszystkich modeli dystrybutorów.

Dobra infrastruktura pozwoli właścicielom zwierzaków odpowiednio dbać o przestrzeń wokół siebie – pomóż im w tym.

KOSZ NA PSIE ODCHODY KOSZ NA PSIE ODCHODY
Producent: RK
Cena: 350,55 zł (netto: 285,00 zł )
SZT
zobacz więcej
KOSZ NA PSIE ODCHODY Z DYSTRYBUTOREM KOSZ NA PSIE ODCHODY Z DYSTRYBUTOREM
Producent: RK
Cena: 476,01 zł (netto: 387,00 zł )
SZT
zobacz więcej
Woreczki na psie odchody Fibi Woreczki na psie odchody Fibi
Producent: RK
Cena: 154,98 zł (netto: 126,00 zł )
SZT
zobacz więcej

Dzięki zaopatrzeniu terenów zielonych w proponowane przez nas kosze i akcesoria na psie odchody, możemy spodziewać się czystszej i bardziej zadbanej przestrzeni! Coraz więcej osób sprząta po swoich pupilach co wskazuje na to, że świadomość społeczna w tym zakresie zdecydowanie jest coraz wyższa. Odpowiednie pojemniki zachęcą jednak do pamiętania o dobrych nawykach i stosowania się do nich. Dodatkowo, modele z dystrybutorami woreczków pozwolą na posprzątanie zawsze – nawet wtedy, gdy spacerowicze w roztargnieniu zapomną o własnych foliówkach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl