Budowa, zastosowanie i zalety leżaków parkowych

Spacerując po polskich parkach czy skwerach, z pewnością zauważa się postęp w kwestii wyposażania alejek czy stref wypoczynkowych. Dziś poza klasycznymi ławkami na świeżym powietrzu stawia się między innymi grille, specjalne stoły rekreacyjne czy małą architekturę, która zwiększa komfort użytkowników oraz estetykę przestrzeni. Ciekawym, coraz popularniejszym trendem stały się leżaki parkowe. Co warto o nich wiedzieć?

czytaj całość »
Dobry czas dla rowerów

Choć pod tym względem daleko nam do takich nacji jak Holendrzy, Niemcy, Szwedzi czy Duńczycy, często wsiadamy na rower, nie tylko w celach rekreacyjnych. Polacy coraz chętniej używają jednośladów napędzanych siłą mięśni, na przykład dojeżdżając nimi do pracy czy na zakupy. Aby rower stanowił wartościowy środek komunikacji, niezbędna jest odpowiednia infrastruktura publiczna – w tym specjalne stojaki rozlokowane.

czytaj całość »
Historia ławek parkowych

Historia ławek parkowych sięga starożytności, chcesz dowiedzieć się jak przez te wszystkie lata zmieniał się ten niezbędny element architektury miejskiej? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem!

czytaj całość »
Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowe "OLIMP"
Honorata Majkusiak
mobile: 506506421
sklep@architekturaparkowa.pl
mobile: 506506427
biuro@architekturaparkowa.pl
fax (52) 379 94 50
ul. Garbarska 6/3
64-200 Wolsztyn
Województwo: Wielkopolskie

Producenci
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl