Tereny zielone, zarówno prywatne, jak i te zarządzane przez urząd miejski lub gminny, to piękne i zadbane miejsca, w których wiele osób lubi przebywać zarówno latem, jak i wiosną i jesienią. Otoczenie przyrody, bezpieczeństwo oraz wspaniałe miejsca dostosowane do odpoczynku zachęcają szczególnie tych, którzy nie mają ogródków lub działek do odpoczynku na świeżym powietrzu. Co może uświetnić taki teren? Inwestycja w leżaki parkowe, ławki oraz inne siedziska!

Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno modele jednoosobowe, jak i takie, na których zmieści się dwójka odpoczywających. Solidne wykonanie, łączące w sobie metal i drewno pozwala na wieloletnie użytkowanie bez narażenia na zniszczenia. Nie są to również produkty, które trzeba chować na czas zimy i mrozów oraz ewentualnego śniegu - tak samo jak stalowe, drewniane i kamienne ławki, mogą stać one cały rok w parku!

Leżaki miejskie to także świetne rozwiązanie na wszelkie skwerki, place czy bulwary nadrzeczne. Dzięki nim, zapewnimy świetny wygląd okolicy oraz wygodę spacerowiczom!

Leżak parkowy P Leżak parkowy P
Producent: MDW
Cena: 2 420,00 zł (netto: 1 967,48 zł )
SZT
zobacz więcej
Leżak parkowy P podwójny Leżak parkowy P podwójny
Producent: MDW
Cena: 3 492,00 zł (netto: 2 839,02 zł )
SZT
zobacz więcej
Leżak parkowy S Leżak parkowy S
Producent: MDW
Cena: 2 623,00 zł (netto: 2 132,52 zł )
SZT
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl