Kosz do segregacji śmieci 3-komorowy – jaki najlepiej sprawdzi się na zewnątrz?

Segregacja śmieci jest ważnym działaniem ekologicznym. Klasyfikacja odpadów ułatwia utylizowanie resztek oraz recykling. Dzięki selekcji ograniczasz możliwość dostawania się zanieczyszczeń do atmosfery, a także zmniejszasz ilość odpadów i ścieków. Kosz na śmieci jest zatem niezbędny, a to jaki wybrać, zależy od naszych indywidualnych upodobań. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się kosze do segregacji śmieci 3-komorowe. Oznaczone w nich kolorami miejsca służą do oddzielnego wyrzucania odpadów: plastiku i metali, papieru, a także szkła. Dlaczego warto korzystać z takiego rozwiązania i jaki kosz wybrać? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci dopasować najlepszy.

Po co Ci kosz do segregacji śmieci?

Sortowanie domowe polega na wrzucaniu odpadów do oddzielnych koszy, które przeznaczone są do różnego typu śmieci. Producenci znaleźli jednak już jakiś czas temu rozwiązanie do kuchni w postaci koszy do segregacji śmieci 3-komorowych. W Polsce od jakiegoś czasu obowiązuje ustawa, która mówi o tym, że każde gospodarstwo domowe musi sortować odpady. Z tego powodu warto zainwestować w odpowiednie miejsce do ich przechowywania. To samo dotyczy przestrzeni wspólnych, w tym koszy montowanych na ulicach czy chodnikach.

Jaki kosz do segregacji śmieci wybrać?

Uliczne kosze do segregacji śmieci pozwalają spacerującym nie tylko na łatwe utrzymanie porządku, ale również pomagają dbać o środowisko. Umożliwiają także sprzątającym i dbającym o zieleń bezproblemowe regulowanie spraw z firmą, która wywozi odpady. Dziś na rynku przeważają kosze do segregacji śmieci 3- i 4-komorowe. Takie pojemniki na odpady to rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w zadbanych ogrodach, na deptakach czy ulicach, jak i w innych miejscach publicznych. Będą one również idealne dla budynków użyteczności czy też sklepów przed wejściami do nich. Takie eleganckie rozwiązanie docenią na pewno osoby wchodzące lub wychodzące z budynku oraz pracownicy, którzy wychodzą na zewnątrz zapalić albo przewietrzyć się podczas przerwy. Przykładem może być estetyczny i wytrzymały kosz drewniany Narcyz, który znajdziesz w naszym sklepie. Montowany jest on do podłoża poprzez przykręcenie kołkami rozporowymi do powierzchni twardych. Może być też ustawiany jako wolnostojący. Posiada 3 komory na szkło, plastiki i papier, a każda z nich oznaczona jest innym kolorem, logiem i podpisem.

Kosze do segregacji śmieci 3-komorowe – dlaczego warto?

Producenci prześcigają się z coraz to nowszymi rozwiązaniami do segregacji. Szczególną uwagę na rynku przykuwają pojemne, kompaktowe kosze 3-komorowe do segregacji śmieci – drewniane i stalowe. Dzięki nim możesz sortować odpady bez konieczności kupowania 3 oddzielnych produktów. Zajmują one również o wiele mniej miejsca, gwarantując funkcjonalność. Najlepiej wybrać model wyposażony w daszek albo pokrywę zabezpieczającą wnętrze, który jest dostosowany do użytku na zewnątrz budynku. Takie przemyślane kosze parkowe czy uliczne to solidne propozycje o dużych rozmiarach, które świetnie wkomponują się w otoczenie. Ich szeroki wybór czeka na Ciebie w naszej ofercie – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowe "OLIMP"
Honorata Majkusiak
mobile: 506506421
sklep@architekturaparkowa.pl
biuro@architekturaparkowa.pl
ul. Garbarska 6/3
64-200 Wolsztyn
Województwo: Wielkopolskie

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl